Jarosławiec 10
63-000 Środa Wlkp.

+48 61 28 78 903

sekretariat@domseniora.fzk.pl

Oferty pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PIELĘGNIARKA

Obowiązki:

  • Sprawowanie bezpośredniej opieki zdrowotnej, pielęgnacyjnej nad powierzonymi Pensjonariuszami
  • Prowadzenie profilaktyki przeciwodleżynowej i terapii odleżyn
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo powierzonych opiece Mieszkańców
  • Sporządzanie raportu z każdego pełnionego dyżuru
  • Współdziałanie z działem rehabilitacji i terapeutami w realizacji programów wsparcia Mieszkańca
  • Utrzymanie w należytym stanie i gotowości narzędzi, sprzętu i aparatury niezbędnej do udzielania pierwszej pomocy
  • Dbałość o prestiż i wizerunek firmy

Wymagania:

  • Prawo do wykonywania zawodu pielęgniarki
  • Postępowanie zgodne z Kodeksem Etyki Zawodowej
  • Inicjatywa i energia w działaniu, zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Punktualność, obowiązkowość, komunikatywność
  • Umiejętności radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Dobrej organizacji pracy
  • Wysokiej kultury osobistej

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Zróżnicowane obowiązki, dzięki którym nie można się nudzić
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Dokumenty aplikacyjne prosimy wysyłać na adres: administracja@domseniora.fzk.pl